50 jaar VSSM

voor verbinding en acceptatie

Van het Bestuur

Kerst- en nieuwjaarsgroet VSSM

Beste leden en geïnteresseerden in de VSSM

 Nog even en er ligt weer een jaar achter ons. Voor de vereniging was dit een goed jaar. De groepen lopen goed, een goede sfeer en vaak leuk spel of ontmoetingen. Ook de nieuwe loot aan de VSSM stam, de ABDL groep "DiapersDay", loopt heel goed.

Daarnaast heeft een groepje leden weer een weekend georganiseerd wat goed bezocht werd en een dermate succes was dat men dit weer in 2024 gaat organiseren.  Kortom, wij zijn in BDSM land een mooie vereniging waar beginners op een veilige en verantwoorde wijze kennis kunnen maken met de wereld van BDSM en ervaren mensen en anderen kunnen ontmoeten voor een babbel en spel. Elke groep heeft coördinatoren die zich maandelijks vrijwillig inzetten om elke bijeenkomst verantwoord te laten verlopen. Zij vormen de spil van onze vereniging en dat is al ruim 53 jaar zo!

 Als je voor het eerst een misschien aarzelende stap richting BDSM wil zetten ben je bij de VSSM aan het goede adres. De coördinator laat je de ruimte zien en brengt je op de hoogte van onze spelregels. Je moet niets maar kijk vooral in het begin eens rustig rond en besef dat een nee van jou voor de ander een duidelijke grens is.  De z.g. vier V’s die wij hanteren ‘Vrijwilligheid, Vertrouwen, Veiligheid en (gezond) Verstand’ handhaven wij ook heel duidelijk. Kijk eens op de website onder “LET’s PARTY” waar en wanneer onze groepen draaien.

 In het voorjaar van 2024 zal onze website veranderen. Hier wordt al aan gewerkt zodat een meer eigentijdse website gaat ontstaan.

Ook staat in het najaar 2024 weer een groot verenigingsfeest gepland. Dit feest is toegankelijk voor leden en niet-leden en is geheel verzorgd, inclusief eten en drinken. Hou de website of de nieuwsbrief “De Speelruimte”  in de gaten voor datum, inschrijving en kosten die ongeveer op € 40,- per persoon inclusief eten en drinken zullen uitkomen. Voor leden zal een kleine korting op het entreebedrag gegeven worden.

Via de eerste pagina van de website kan iedereen die dat wil zich kosteloos abonneren op de nieuwsbrief “De Speelruimte” die op onregelmatige tijden via e-mail verschijnt.

 Wij wensen iedereen, lid of bezoeker, fijne feestdagen en de beste wensen voor een boeiend 2024.

 Namens bestuur en coördinatoren/medewerkers,

Ruud

voorzitter

vssm logo

SOA poli online:

Consensual Deviance

Stringzz | de nieuwe BDSM-app voor Android

Advertenties

De VSSM heeft geen inhoudelijke verantwoordelijkheid voor de advertenties en de VSSM aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de producten